Producent srebrnej biżuterii

Wytwórca biżuterii srebrnej – Mennica Bydgoska. Działająca pod linkiem www.skarbiecsrebra.com to gwarancja korzystnych zakupów. Najatrakcyjniejsze ceny hurtowe bezpośrednio od producenta, a także ogromna propozycja dla poszczególnego gusta kupujących.

Hurtownia i producent biżuterii w jednym funkcjonuje na naszym rynku od kilku lat. W propozycji odnajdziemy obok asortymentu biżuterii srebrnej, także pudełka, ekspozytory oraz środki do czyszczenia biżuterii.

Mennica Bydgoska to gwarancja dobrych zakupów z 12 miesięczną gwarancją na nabyte produkty. Oferta kierowana jest także do nabywców na obszarze Polski jak też zagranicą. Z chęcią podejmiemy współpracę z nowymi partnerami biznesowymi – sklepami internetowymi czy stacjonarnymi oferującymi biżuterię ze srebra. Stale rozszerzamy wachlarz naszych produktów posiadając na uwadze najnowsze style z rynku biżuterii. Są one dostępne praktycznie od ręki – w indywidualnych wypadkach realizacja może wynieść do 48h. W naszych szeregach współpracujemy z najdoskonalszymi złotnikami, a posiadając na uwadze długie lata wspólnego doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne stawki oraz bardzo wysoką klasa biżuterii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s